Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

 

Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Regulamin Doradztwa - pobierz

Galeria

LGD Perły Południa zorganizowała  w dnu 02 marca 2017 r. w sali konferencyjnej w Hotelu Perła Południa w Rytrze szkolenie  dla przedsiębiorców  z terenu gmin: Krynica Zdrój, Muszyna, Łabowa, Nawojowa, Piwniczna Zdrój i Rytro  planujących  rozwój działalności gospodarczej z wykorzystaniem dofinansowania  z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - więcej

06 lutego w Starostwie Powiatu Nowosądeckiego,na zaproszenie Starosty Pana Marka Pławiaka - odbyło się spotkanie naszego Stowarzyszenia z członkami Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Na bazie przygotowanej prezentacji z naszych działań w latach 2006- 2013 Prezes Stowarzyszenia- Pan Zbigniew Jeremenko przedstawił historię naszego LGD, zasady finansowania oraz najważniejsze projekty zarówno w sferze infrastruktury, jak i działań kulturalnych czy współpracy międzynarodowej.

Fot. J.W.

LGD Perły Beskidu Sądeckiego w dniu 12 października 2016 r. zorganizowała szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej w ramach dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Już po raz piąty spotkaliśmy się w muzyczno- tanecznej grupie zespołów z czterech państw: Czech, Polski, Słowacji Wegier.                                        

V Jubileuszowy Wyszehradzki Festiwal Kultur organizowany przez nasze Stowarzyszenie odbył się 18 września 2016r. w Nawojowej.

Lokalna Grupa Działania Perły Beskidu Sądeckiego w ramach  V Jubileuszowego Wyszehradzkiego Festiwalu Kultur w Nawojowej  w dniu 18 września 2016 r. zorganizowała  stoisko informacyjno-promocyjne.

Lokalna Grupa Działania Perły Beskidu Sądeckiego gościła na "Łabowskiej Jesieni" w Łabowej  w dniu 11 września 2016 r.  poprzez organizację stoiska informacyjno-promocyjnego.

W miesiącu sierpniu br. Lokalna Grupa Działania Perły Beskidu Sądeckiego zorganizowała cykl  spotkań otwartych z mieszkańcami gmin wchodzących w skład LGD.

 

27 sierpnia 2016 roku na zaproszenie Burmistrza Fuzerradvanov na Węgrzech-Pana Pal Pandaka oraz w ramach współpracy z LGD MasOpal z Koszyc na Słowacji mieliśmy przyjemność  brać udział w Festiwalu Pierogów w Fuzerradvanach.    

« poprzednia 1 2 3 następna »