Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

 

 

UWAGA: Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Doradztwo świadczone jest poza okresem trwania naborów wniosków. Regulamin Doradztwa (aktualizacja 14.02.2020 r.) - pobierz

Galeria

LGD Perły Beskidu Sądeckiego gościła na obchodach Dni  Piwnicznej  w dniu 24.07.2016 r.

Nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Perły Beskidu Sądeckiego” ma już 10 lat.

Uroczystość z okazji tego jubileuszu Zarząd LGD wraz z pracownikami Biura zorganizował w dniu 3 czerwca 2016r. w siedzibie naszego Stowarzyszenia czyli w hotelu „Perła Południa” w Rytrze.

 

16 maja 2016 roku w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu odbyło się uroczyste wręczenie  przez Marszałka Województwa Małopolskiego podpisanej Umowy o warunkach i sposobie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego Przez Społeczność.

 

 Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego zorganizował w dniach 20-21 (sobota- niedziela) 2015 r. szereg imprez rozrywkowych towarzyszących konferencji podsumowującej działalność LGD "Perły Beskidu Sądeckiego" w latach 2010-1015 pod hasłem: " Granie i śpiewanie z Perłami...".

Dzisiaj, 24 maja 2015 r. na Starosądeckim Rynku nastąpiło wielkie otwarcie "Szlaku Węgierskiego". Na przybyłych gości czekała degustacja smakowitych staropolskich potraw oraz moc towarzyszących atrakcji. Mogliśmy oglądać pokazy kowalstwa oraz uczestniczyć w odlewaniu świec z wosku pszczelego....         

19 grudnia 2014 roku w Muzeum Regionalnym w Muszynie miała miejsce konferencja podsumowująca działalność LGD „Perły Beskidu Sądeckiego” z siedzibą w Rytrze pod hasłem:„Perły Beskidu Sądeckiego - aktywizacja, inwestycja, rozwój".

« poprzednia 1 2 3 następna »