Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

        

Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Regulamin Doradztwa - pobierz

Wyszehradzki Festiwal Kultur w Nawojowej - 17 czerwca 2018 r.

Stowarzyszenie LGD „Perły Beskidu Sądeckiego” wraz z partnerami projektu współpracy „Nasze Lokalne Dziedzictwo - poznaj, szanuj, rozwijaj!” mają przyjemność zaprosić do udziału w „Wyszehradzkim Festiwalu Kultur", który odbędzie się w dniu 17.06.2018 r. w Nawojowej. Wyszehradzki Festiwal Kultur to impreza mająca na celu integrację ludzi, pokoleń i kultur czterech krajów przy wspólnym tańcu, muzyce i śpiewie. Nasze Stowarzyszenie serdecznie zaprasza wszystkich do gościnnej Nawojowej. Festiwalowi towarzyszyć będą promocyjne stoiska z dobrą kuchnią i rękodziełem, darmowe zabawy animacyjne dla dzieci i muchane zamki, pokazy paralotniarzy, pokonkursowe wystawy plastyczne lalek i jajek wielkanocnych, wystawa zdjęć z obszaru LGD Perły Beskidu Sądeckiego oraz partnerów projektu współpracy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli uświetnicie swoją obecnością to muzyczne i kulturalne wydarzenie w naszym regionie.