Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

        

Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Regulamin Doradztwa - pobierz

Aktualności

 

W dniach 1 i 2 lipca 2019 r. zgodnie z "Harmonogramem planowanych spotkań konsultacyjnych ze społecznosćią lokalną"  we wszystkich gminach naszego Stowarzyszenia tj.w Rytrze, Piwnicznej-Zdroju, Muszynie, Nawojowej, Łabowej oraz Krynicy- Zdroju, odbyły się konsultacje z mieszkańcami w sprawie planowanych zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy brali aktywny udział w konsultacjach.

Stowarzyszenia LGD "Perły Beskidu Sądeckiego" informuje, że z dniem 28 czerwca b.r. został zaktualizowany Harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

W ramach realizacji Planu Szkoleń na rok 2019, w dniu 26 czerwca 2019 r. w Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego "Pogranicze wczoraj i dziś" w Piwnicznej Zdroju w godz. 11:00 - 19:00, odbyło sie szkolenie dla członków Rady Programowej pn. Metodyka oceny i wyboru operacji do finansowania przez LGD w ramach LSR 2014-2020.

Informujemy, że w związku z organizacją szkolenia dla Rady Programowej, w dniu 26 czerwca 2019 r. biuro Stowarzyszenia Perły Beskidu Sądeckiego będzie nieczynne

W przypadku spraw pilnych, pracownicy biura będą dostępni w miejscu szkolenia poza lokalizacją biura LGD, w Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego "Pogranicze wczoraj i dziś" w Piwnicznej Zdroju (ul. Zagrody 26) lub pod numerem telefonu 603 11 44 89.

Za utrudnienia przepraszamy.

dniu 26 czerwca b.r. w Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego w Piwnicznej Zdroju odbędzie się szkolenie dla członków Rady Programowej pn. Metodyka oceny i wyboru operacji do finansowania przez LGD w ramach LSR 2014-2020.

Szkolenie realizowane jest zgodnie z harmonogramem Planu Szkoleń na rok 2019.

Informujemy, że w dniu 24 czerwca 2019 r. biuro Stowarzyszenia Perły Beskidu Sądeckiego będzie nieczynne w związku z wyjazdem pracowników biura na szkolenie do Urzędu Marszałkowskiego. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 603 11 44 89. Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo,

W związku z planowaną korektą sposobów realizacji oraz kwot planowanego wsparcia, zaistniała konieczność aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 - czytaj dalej

W dniu 3 czerwca b.r. podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia LGD "Perły Beskidu Sądeckiego", została powołana Rada Programowa na nową 4-letnią kadencję.