Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER "programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji.
Slajd Rytro Slajd Łabowa Slajd Muszyna Slajd Nawojowa Slajd Piwniczna Slajd Krynica

BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE LGD!!

Informujemy, że każdy z Wnioskodawców może skorzystać z bezpłatnego doradztwa w Biurze LGD Perły Beskiu Sądeckiego. 

Bezpłatne doradztwo udzielane jest w formie

 

 

indywidualnej (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30); 

telefonicznej:  18 44 97 135, 603 114 489 w godzinach pracy biura lub 

e-mailowej: biuro@perlybeskidu.pl 

 

        

Z uwagi na duże zainteresowanie usługą doradztwa prosimy wcześniej umawiać się na określoną godzinę do konsultacji z pracownikiem Biura LGD. Regulamin Doradztwa - pobierz

Aktualności

 Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na wykonanie kartki bożonarodzeniowej ukaże się w dniu 07 grudnia 2018 r. na naszej stronie oraz na portalu Fb.

Nasze Stowarzyszenie ma przyjemność zawiadomić o zakończeniu prac związanych z utworzeniem Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Pereł Beskidu Sądeckiego pn."Pogranicze wczoraj i dziś" w Piwnicznej Zdroju w ramach projektu współpracy "Nasze Lokalne Dziedzictwo-poznaj, szanuj, rozwijaj!". Uroczyste otwarcie Centrum nastąpi dnia 25 stycznia 2019 roku.

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego działająca na terenie gmin: Krynica-Zdrój, Łabowa, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna-Zdrój i Rytro informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu: rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich więcej

Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła
Świąt Narodzenia Pańskiego, odpoczynku od codziennego zabiegania, 
chwili zadumy, wszelkiej pomyślności w Nowym 2019 Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym

życzą
Prezes Stowarzyszenia „Perły Beskidu Sądeckiego”
wraz z Zarządem oraz Pracownikami Biura

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. tj. poniedziałek (Wigilia Bożego Narodzenia) biuro Stowarzyszenia Perły Beskidu Sądeckiego będzie nieczynne.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 603 11 44 89.

Za utrudnienia przepraszamy i równocześnie życzymy udanych Świąt Bożego Narodzenia.

Szanowni Państwo,

W dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Restauracji "Majerzanka", odbyła się Konferencja podsumowująca etap wdrażania LSR 2016-2018.

W konferencji brali udział przedstawiciele poszczególnych Gmin Lokalnej Grupy Działania oraz zaproszeni goście.

Wszystkim uczetnikom pragniemy podziękować za liczne przybycie i aktywny udział w konferencji.

Prezentacja: Konferencja podsumowująca etap wdrażania LSR

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Konferencja podumowująca etap wdrażania LSR 2016-2018 zgodnie z realizacją Planu Komunikacji na rok 2018, odbędzie się w dniu 19 grudnia (tj. środa) o godz: 10:00 w sali konferencyjnej Restauracji "Majerzanka" (ul. Zagrody 30, 33-350 Piwniczna-Zdrój).

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Perły Beskidu Sądeckiego" ma zaszczyt ogłosić wyniki konkursu na wykonanie kartki bożonarodzeniowej, organizowanego w ramach projektu współpracy "Nasze Lokalne Dziedzictwo- poznaj, szanuj, rozwijaj". Do Biura LGD wpłynęlo aż 100 kartek...bardzo pięknych i pomysłowych. Wszystkim uczestników serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, natomiast na ręce laureatów przesyłamy ogromne gratulacje.

Poniżej zamieszczamy protokół z oceny Jury wraz z wizualizacją prac uczestników i laureatów. Kartki, które zajęły I, II i III miejsca zostaną wydrukowane.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Perły Beskidu Sądeckiego" serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w konkursie na wykonanie kartki bożonarodzeniowej. 
Konkurs jest organizowany w ramach projektu współpracy "Nasze Lokalne Dziedzictwo- poznaj, szanuj, rozwijaj" i jest skierowany do dzieci, młodzieży- jak i osób dorosłych. Wykonane kartki przyjmujemy do dnia 30.11.2018r. do godziny 15.30 w Biurze LGD ( siedziba w Hotelu Perła Południa ) lub drogą pocztową na adres: Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego , 33-343 Rytro 380.
Po ocenie Jury ( dnia 03.12.2018r.) wybrane kartki zostaną przygotowane do wydruku w formie kartek po
cztowych.

Regulamin konkursu dostępny na załączonych zdjęciach.

Zbigniew Jeremenko
Prezes Stowarzyszenia LGD "Perły Beskidu Sądeckiego"